Sköld

Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÖLD, Afrika, Kongo, 1900-tal, flätad, höjd ca 138 cm

Slitage

878780

2021-02-23