Serge Charchoune Färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERGE CHARCHOUNE (Ryssland/Frankrike,1888-1975): komposition, signerad S Charchoune, oramat blad, numrerad 68/75, motivmått ca 41,5x41
hanteringsveck höger nederkant, smärre fläckar på papper
878811
2021-02-20