Serge Charchoune Färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERGE CHARCHOUNE (Ryssland/Frankrike,1888-1975): komposition, signerad S Charchoune, oramat blad, numrerad 68/75, motivmått ca 41,5x41

hanteringsveck höger nederkant, smärre fläckar på papper

878811

2021-02-20