Josep Baques färglitografi

Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi
Josep Baques färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, färglitografi, oramat blad, numrerad 247/250, bladmått ca 53x73 cm, oramat blad

878815

2021-02-21