Carl Malmsten "Farmor"

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets andra hälft, textilklädd, ben i betsad bok, sittshöjd ca 40 cm

Slitage och fläckar, löst kantband

878821

2021-02-17