Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft, koppar, förzinkad botten, svartlackerade stålben, en lampa med fäste, höjd 48, 40x40 resp. 80x20 cm
Slitage och mindre bucklor
878826
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här