Trampbil Mercedes 1980-tal

Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal
Trampbil Mercedes 1980-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAMPBIL, Mercedes, 1980-tal, plåt, ca 92x40 cm

Ruta saknas, bruksslitage

878830

2021-02-20