Angelica Wiik färglitografi
Valmis
2021-02-17
878841
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 191/290, bladmått ca 58,5x40 cm, oramad