Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 191/290, bladmått ca 58,5x40 cm, oramad
878841
2021-02-17