Skrivpulpet på benställning

Skrivpulpet på benställning
Skrivpulpet på benställning
Skrivpulpet på benställning
Skrivpulpet på benställning
Skrivpulpet på benställning
Skrivpulpet på benställning
Skrivpulpet på benställning
Skrivpulpet på benställning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVPULPET, på benställning, 17/1800-tal, ek, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 87, 92x61 cm

Kompletteringar, slitage, märken
Nyckel saknas

878843

2021-02-22