Angelica Wiik

Angelica Wiik
Angelica Wiik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Månjazz" samt "Mina drömmars stad", signerade Angelica Wiik, 193/290 samt 191/290, färglitografi med glitter, ca 43x30 cm, oramade

878846

2021-02-17