Elisabet Jansson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELISABETH JANSSON (född 1950): Figurscen, signerad Elisabeth Jansson, 15/190, färglitografi, bildmått ca 40x29 cm

878848

2021-02-17