Sittande modell "Kerstin". 80x66 cm.

Sittande modell
Sittande modell
Sittande modell
Sittande modell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOOBERG/MILLHED (1925-2004): Sittande modell "Kerstin", olja på duk, signerad och daterad 1953, 80x66 cm.

Mindre färgbortfall.

878854

2021-03-01