Reklamaffisch Nordstjärna
2021-02-24
878858
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REKLAMAFFISCH, Nordstjärnan, 1940-tal, färglitografi, ca 99x69 cm
mindre revor och fläckar