Reklamaffisch Nordstjärna

Reklamaffisch Nordstjärna
Reklamaffisch Nordstjärna
Reklamaffisch Nordstjärna
Reklamaffisch Nordstjärna

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REKLAMAFFISCH, Nordstjärnan, 1940-tal, färglitografi, ca 99x69 cm

mindre revor och fläckar

878858

2021-02-24