Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, rokoko, 2-delat, furu, 3 lådor, höjd ca 198, 124x55 cm

Slitage, skador, kompletteringar

878862

2021-02-22