Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, rokoko, 2-delat, furu, 3 lådor, höjd ca 198, 124x55 cm
Slitage, skador, kompletteringar
878862
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här