Golvvaser Kina 1800-tal

Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal
Golvvaser Kina 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, Republik (1912-1949), balusterformade, med genombrutna hänklar, polykrom dekor av figurscener, höjd ca 57-58 cm

Fotringsnagg

878880

2021-02-21