Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), färglitografi, Paket med tejp och snöre, signerad och numrerad 310/360, bladstorlek ca 63x44 cm

Ej examinerad ur ram

878881

2021-02-22