Yrjö Edelmann färglitografi
2021-02-22
878881
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), färglitografi, Paket med tejp och snöre, signerad och numrerad 310/360, bladstorlek ca 63x44 cm
Ej examinerad ur ram