Sängbord Carlström & Co

Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co
Sängbord Carlström & Co

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLSTRÖM & CO, nattduksbord, 1 par, 1950/60-tal fanérade i teak, låda i sargen, höjd ca 52, 43x32 cm

Brukslitage, smärre märken, en bordssiva med fläckar

878882

2021-02-17