Skänk 1800-talets andra hälft

Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft
Skänk 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 97, 123x47 cm

Omarbetad, senare bemålning, ett sidostycke med spricka

878891

2021-02-24