Stolar 4 st Fogia

Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia
Stolar 4 st Fogia

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Fogia, ek, 1900-talets senare hälft, textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

878896

2021-02-22