Bordslampor alabaster

Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster
Bordslampor alabaster

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par + 1, 1900-talets andra hälft, alabaster, höjd inkl lampsockel ca 36 cm

Smärre nagg

878903

2021-02-18