Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT OSSLER (1932-1998): Landskapsmotiv med havsbukt, signerad Ossler, olja på duk, ca 60x110 cm
878905
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här