Oljemålning Bengt Ossler

Oljemålning Bengt Ossler
Oljemålning Bengt Ossler
Oljemålning Bengt Ossler
Oljemålning Bengt Ossler
Oljemålning Bengt Ossler
Oljemålning Bengt Ossler
Oljemålning Bengt Ossler
Oljemålning Bengt Ossler

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT OSSLER (1932-1998): Landskapsmotiv med havsbukt, signerad Ossler, olja på duk, ca 60x110 cm

878905

2021-02-22