Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, 2-ljuspunkter, svartlackerad fotplatta, mässing, skärmar i blommigt mönster, skyltmärkt FAB, höjd inkl skärm ca 148 cm
Brukslitage, smärre märken
878910
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här