Golvlampa FAB

Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB
Golvlampa FAB

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, 2-ljuspunkter, svartlackerad fotplatta, mässing, skärmar i blommigt mönster, skyltmärkt FAB, höjd inkl skärm ca 148 cm

Brukslitage, smärre märken

878910

2021-02-18