Schatull teak

Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak
Schatull teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHATULL, 1960-tal, teak, höjd ca 56, samt 72x39 cm, nyckel finns

Smäre slitage och fläckar, botten med borrhål, invändigt med senare signatur

878915

2021-02-22