Helene Billgren färglitografi
Valmis
2021-02-17
878921
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HELENE BILLGREN (född 1952): Figurkomposition, signerad Helene Billgren, numrerad 41/100, färglitografi, bladmått ca 55x39 cm