Sven-Olof Ehrén 6 st litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004), 6 st, färglitografier, motiv från Gamla stan och Södermalm, signerade och daterad Sven-Olof Ehrén -80, upplaga på 360 ex, ca 55x39 cm

Ej examinerade ur ram

878934

2021-02-22