Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
TAPIO WIRKKALA, skål, "Inari" signerad, Tapio Wirkkala -3543. Tidigt 1970-tal, formblåst, klart glas, tillverkarens etikett, bredd 37 cm, höjd 17,5 cm.
878943
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här