Pallar 1 par 1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALLAR, 1 par, 1900-talets senare hälft, stomme av kromad metall, sitsar i svart läder, höjd ca 43 cm
Proveniens: har tidigare tillhört inredningen på varuhuset PUB i Stockholm.
Bruksslitage
878945
2021-02-23