Pallar 1 par 1900-tal

Pallar 1 par 1900-tal
Pallar 1 par 1900-tal
Pallar 1 par 1900-tal
Pallar 1 par 1900-tal
Pallar 1 par 1900-tal
Pallar 1 par 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PALLAR, 1 par, 1900-talets senare hälft, stomme av kromad metall, sitsar i svart läder, höjd ca 43 cm

Proveniens: har tidigare tillhört inredningen på varuhuset PUB i Stockholm.

Zustandsbeschreibung

Slitage. En pall med slitage på sitsen

878947

2021-02-23