Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-tal, 4 ljuspunkter, glasad stomme, dekor av spröt med blommer och blad, höjd ca 70 diameter 65 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, lagningar, delar saknas

878949

2021-02-22