Docka tillskriven Käthe Kruse

Docka tillskriven Käthe Kruse
Docka tillskriven Käthe Kruse
Docka tillskriven Käthe Kruse
Docka tillskriven Käthe Kruse
Docka tillskriven Käthe Kruse
Docka tillskriven Käthe Kruse

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKA, 1900-tal, tillskriven Käthe Kruse, höjd ca 38 cm

Slitage

879007

2021-02-22