Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, Italien, 1900-talets mitt, alabaster, i form av hästhuvud, höjd ca 60 cm exl lampfattning
Zustandsbeschreibung
ej funktionstestad, mindre avslag och naggar
879011
2021-02-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner