Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, Italien, 1900-talets mitt, alabaster, i form av hästhuvud, höjd ca 60 cm exl lampfattning

Zustandsbeschreibung

ej funktionstestad, mindre avslag och naggar

879011

2021-02-25