Pinnstolar 6 st

Pinnstolar 6 st
Pinnstolar 6 st
Pinnstolar 6 st
Pinnstolar 6 st
Pinnstolar 6 st
Pinnstolar 6 st
Pinnstolar 6 st
Pinnstolar 6 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PINNSTOLAR, 6 st, 1950/1960-tal, ryggpinnar i svartlackerat metall, fanérade i teak, sitthöjd ca 43 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

879013

Päivämäärä:

2021-02-17