Pinnstolar 6 st
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PINNSTOLAR, 6 st, 1950/1960-tal, ryggpinnar i svartlackerat metall, fanérade i teak, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
879013
Päivämäärä:
2021-02-17