Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av Anna Helena von Tiesenhausen (1685-1751), olja på duk, uppfordrad, diameter ca 62 cm
Krackelering, retuscher
879027
2021-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här