Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av Anna Helena von Tiesenhausen (1685-1751), olja på duk, uppfordrad, diameter ca 62 cm

Krackelering, retuscher

879027

2021-02-17