Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, olja på duk, uppfordrad på pannå, diameter ca 73x49 cm

Slitage

879030

2021-02-17