Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, signerad och daterad Staffan Hallström 1968, 60/75, färglitografi, bladmått ca 48x57 cm
879033
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här