Evert Lundquist etsning

Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Figurscen, signerad Evert Lundqvist, 7/50, etsning, bildmått ca 32,5x24,5 cm

879036

2021-02-18