Ljuskrona möjligen Erik Höglund

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, möjligen Erik Höglund, Boda, smide och glas, 6 ljusarmar, höjd ca 75, diameter 50 cm

3 glashållare med nagg

879046

2021-02-23