Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, möjligen Erik Höglund, Boda, smide och glas, 6 ljusarmar, höjd ca 75, diameter 50 cm
3 glashållare med nagg
879046
2021-02-23