Säng gustaviansk stil

Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil
Säng gustaviansk stil

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SÄNGSTOMME, omkring 1940-tal, gustaviansk stil, bemålat trä, skuren dekor, ca bredd 90 cm, längd 185 cm

Zustandsbeschreibung

Patina, slitage, bottenplatta medföljer

879050

2021-02-22