Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SÄNGSTOMME, omkring 1940-tal, gustaviansk stil, bemålat trä, skuren dekor, ca bredd 90 cm, längd 185 cm
Zustandsbeschreibung
Patina, slitage, bottenplatta medföljer
879050
2021-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner