Tubkikare J Sewill Liverpool

Tubkikare J Sewill Liverpool
Tubkikare J Sewill Liverpool
Tubkikare J Sewill Liverpool
Tubkikare J Sewill Liverpool
Tubkikare J Sewill Liverpool
Tubkikare J Sewill Liverpool
Tubkikare J Sewill Liverpool
Tubkikare J Sewill Liverpool

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TUBKIKARE, 1900-tal, mässing med svart läder, märkt J. Sewill Liverpool, längd 61-84 cm

Senare väggfäste i trä medföljer
Slitage

879051

2021-02-23