Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ODILON REDON (1840-1916): Femme de profil, monogramsignerad i trycket, litografi, bildmått ca 30x24 cm
Ej examinerad ur ram, spår av tejp, smärre fläckar
879053
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här