Odilon Redon litografi

Odilon Redon litografi
Odilon Redon litografi
Odilon Redon litografi
Odilon Redon litografi
Odilon Redon litografi
Odilon Redon litografi
Odilon Redon litografi
Odilon Redon litografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ODILON REDON (1840-1916): Femme de profil, monogramsignerad i trycket, litografi, bildmått ca 30x24 cm

Ej examinerad ur ram, spår av tejp, smärre fläckar

879053

2021-02-18