Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRISTINA JÖRED (född 1913-2003): Kungliga Vaktparaden till häst, Kungsträdgården, signerad och daterad a tergo Kristina Jöred 81, olja på duk, 40x51 cm
879057
2021-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här