Kristina Jöred olja Kungsträdgården

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRISTINA JÖRED (född 1913-2003): Kungliga Vaktparaden till häst, Kungsträdgården, signerad och daterad a tergo Kristina Jöred 81, olja på duk, 40x51 cm

879057

2021-02-18