Matbord funkis perstorpsskiva

Matbord funkis perstorpsskiva
Matbord funkis perstorpsskiva
Matbord funkis perstorpsskiva
Matbord funkis perstorpsskiva
Matbord funkis perstorpsskiva
Matbord funkis perstorpsskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, ca 1940-tal, funkis, stomme av teak, toppen med laminat "Virrvarr", höjd ca 74, 80x123 cm

Bruksslitage

879059

2021-02-22