oidentifierad konstnär porträtt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Kvinnoporträtt föreställande Rosina från Capri, monogramsignerad a tergo HL, olja på pannå, ca 35,5x21 cm

879065

2021-02-18