Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILGOT OLSSON (1906-1990), Motiv från Kjellmansgatan Masthugget, olja på duk, signerad, 43 x 49 cm.
879071
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här