Wilgot Olsson olja på duk

Wilgot Olsson olja på duk
Wilgot Olsson olja på duk
Wilgot Olsson olja på duk
Wilgot Olsson olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILGOT OLSSON (1906-1990), Motiv från Kjellmansgatan Masthugget, olja på duk, signerad, 43 x 49 cm.

879071

2021-03-01