Spegel Fröseke

 Spegel Fröseke
 Spegel Fröseke
 Spegel Fröseke
 Spegel Fröseke
 Spegel Fröseke
 Spegel Fröseke

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, "Britt", ek, Fröseke AB Nybrofabriken, 1960-tal. mått ca 74x96 cm

Bruksslitage

879077

2021-02-23