Raimund Volanek oljemålning

Raimund Volanek oljemålning
Raimund Volanek oljemålning
Raimund Volanek oljemålning
Raimund Volanek oljemålning
Raimund Volanek oljemålning
Raimund Volanek oljemålning
Raimund Volanek oljemålning
Raimund Volanek oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAIMUND VOLANEK (1857 -1924), Talmud studier, signerad R Volanek, daterad a tergo, olja på pannå, ca 21x15 cm

879088

2021-02-17