Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLÄPLOGG, 1900-talets första hälft, mässing, märkt T Walker´s Patent Harpoon Ship log A.1 Birmingham England, längd ca 53,5 cm
Slitage
879100
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här